Cytat:
Osobiescie wole aby nauki pobieral w domu czy w zaciszu gabinetow. Nic nie usprawiedliwia tego idiotycznego twita.
Nie wiem jaki byl cel tego twita ale zdecydowanie skutek jego byl jednoznaczny. Ludzie ponownie skoczyli sobie do gardel.
Chyba nie ogarnia, ze nie jest juz jakims specem od androidow, znanym tylko w swoim swiecie. Jego wypowiedzi sa traktowane jako glos wladz klubu
|
Może i nie ogarnia, ale taki sam efekt miało wczorajsze oświadczenie gości od opraw. Rzekomy zakaz wywieszania flag, jak to próbowali przemycić w tekście, okazał się brakiem porozumienia w sprawie symboli WSH na płocie.
No chyba, że się mylę, i jest inaczej? I nie była to próba manipulowania czytelnikami?
To, że jebnął głupotę na TT, to nie znaczy, że świat się kończy. A ludzie do gardeł, to sobie na Wiśle skaczą nie od wczoraj, jak zapewne wiesz...