Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 04.03.2019, 11:57
piotrex007 napisał(a):Wyświetl post
Owszem, powinna być możliwość oddania miejsca do kupna dla osób posiadających karnet, którzy wiedzą, że na mecz nie przyjdą, ale z tym pompowaniem karnetów się nie zgadzam, że to się mija z celem, bo cel został osiągnięty - tyle karnetów to błyskawiczne podreperowanie budżetu klubowego, a ta frekwencja względem sprzedanych biletów i karnetów pokazuje też osobom mówiącym, że bardziej klubowi pomaga się, gdy bilety się kupuje osobno, bo wtedy drożej wychodzą, że jednak nie do końca tak jest
Dlatego bardzo fajny pomysł z tymi bonami. Dla klubu wsparcie a nie blokujesz miejsca na stdionie.
Po prostu szkoda, że klub musi przygotować ochrone na 22 tys ludzi a faktycznie jest potrzeba na 17
Odpowiedz cytując