willow napisał(a):

Facet pewnych rzeczy się dopiero uczy. Spokojnie.
A co do dyskusji o flagach to brakuje mi jasnego stanowiska UW o co tak naprawdę chodzi - czy klub zabronił wszystkich flag, czy tylko tych, które mamy na myśli? Bez tego nasze rozważania mijają się z celem, bo są oparte na domysłach,,,
|
Osobiescie wole aby nauki pobieral w domu czy w zaciszu gabinetow. Nic nie usprawiedliwia tego idiotycznego twita.
Nie wiem jaki byl cel tego twita ale zdecydowanie skutek jego byl jednoznaczny, ludzie ponownie skoczyli sobie do gardel.
Chyba nie ogarnia, ze nie jest juz jakims specem od androidow, znanym tylko w swoim swiecie. Jego wypowiedzi sa traktowane jako glos wladz klubu.