Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20028
Stary 04.03.2019, 11:51
willow napisał(a):Wyświetl post
Facet pewnych rzeczy się dopiero uczy. Spokojnie.
A co do dyskusji o flagach to brakuje mi jasnego stanowiska UW o co tak naprawdę chodzi - czy klub zabronił wszystkich flag, czy tylko tych, które mamy na myśli? Bez tego nasze rozważania mijają się z celem, bo są oparte na domysłach,,,
Osobiescie wole aby nauki pobieral w domu czy w zaciszu gabinetow. Nic nie usprawiedliwia tego idiotycznego twita.
Nie wiem jaki byl cel tego twita ale zdecydowanie skutek jego byl jednoznaczny, ludzie ponownie skoczyli sobie do gardel.

Chyba nie ogarnia, ze nie jest juz jakims specem od androidow, znanym tylko w swoim swiecie. Jego wypowiedzi sa traktowane jako glos wladz klubu.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 04.03.2019 o godz. 11:55.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując