|
Może warto przypomnieć, że nie chodzi w tym przypadku po prostu o flagi Ultras. Wtedy pewnie nie byłoby problemu. Część Sharksów wchodziła/wchodzi w skład zorganizowanej grupy przestępczej i trudno się spodziewać oraz oczekiwać, że władze klubu, walczące o wiarygodność w świecie dużych pieniędzy oraz potencjalnych inwestorów, będą chciały, aby rekiny pojawiały się na stadionowych flagach.
|