Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 04.03.2019, 11:31
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
No to poczytaj sobie
Wiedział że popełnił błąd i się tłumaczył że swoich intencji. I skończyło się na propozycji wsparcia inicjatyw co do których nie ma żadnych sporów.
Może wtedy przynajmniej w hali mogły by zagrać dzieciaki bez zapachu spreyyu na meczu?

Jarosław jest zbyt aktywny w social media i w dodatku dyskutuje nawet z anonimami którzy mają konto od 2 dni. To są jego błędy. Potem robi się z tego niepotrzebna dyskusja i analizowanie każdej słowa po 3 razy. Nikt nie jest bez wad, ale tylko wobec niego kazdy ma chore wymagania.

A tak poza tym... Jestem sobie w stanie wyobrazić że klub idzie z inicjatywa np oprawy całego stadionu na mecz z Legią i zbiera na ten cel 50 ochotników którzy to organizują. Mieliśmy taka oprawę z 7 lat temu i pomimo zlotoweczke od biletu nie dało się tego znowu zrobić przez tyle lat?
Odpowiedz cytując