|
Pełna aprobata dla powyższych postów (pan_premier i arked).
Dobrze, że większość tutaj piszących myśli jednak logicznie....
Od strony dopingu - jak dla mnie mecze mogą wyglądać tak jak wczorajszy. Nie mam z tym żadnego problemu.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|