|
Senior Member
Offline
|
#156

04.03.2019, 07:47
|
stank napisał(a): 
|
Nie przeszkadzało Ci, że WSH przez kilka lat pakowało swoje pieniądze w klub? No chyba, że wierzysz, że będąc w podobnej sytuacji finansowej jak parę miesięcy temu, wówczas udało się pocupiałowy burdel ogarnąć za pieniążki od NC+ i z powietrza. Obudziłeś się z ręką w nocniku w grudniu ubiegłego roku?
|
!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|