Wyświetl pojedynczy post
hors
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20022
Stary 03.03.2019, 23:05
Now napisał(a):Wyświetl post
Ale niektórzy z was mają w bani nasrane. ....a nie jeden wspiera klub, kupił karnet, kupił gadżety Wiślackie, wpłacił na socios ale też chce jechać na wyjazd, co wy porównujecie jedno z drugim. Klub zamiast powołać nowe stowarzyszenie kibiców które by się zajmowało wyjazdami daje oświadczenie że ze względu na bezpieczeństwo zbiórka bedzie pod stadionem i pojedziemy w eskorcie policji, no ....a mać nic dziwnego że większość Polski robi z Wisły beke i porównuje nas z niecieczą czy podbeskidziem


kolega zaliczy pierwszy wyjazd do Sosnowca?
Wierność
Odpowiedz cytując