Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25811
Stary 03.03.2019, 21:37
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Nie może.

2001 + 4 z rocznika 2000.

Podsumowując to był starszy od większości o dwa lata. Akurat juniorów mamy naprawdę przyzwoitych.
Mój błąd.
Juniorow mamy przyzwoitych, pokazują to choćby wyniki w CLJ ale 99% z nich nie zrobi kariery w pierwszym zespole bez wcześniejszego ogrania na poziomie I/II ligi.
W zasadzie nie przypominam sobie takiego przypadku u nas w ostatnich 15 latach, gdzie ktoś dawał jakość w pierwszym zespole i obyło się bez wypożyczenia. Chyba tylko Uryga, a i tak nie do końca, bo jakość była dyskusyjna.
Odpowiedz cytując