mr_kwolf napisał(a):

Nie może.
2001 + 4 z rocznika 2000.
Podsumowując to był starszy od większości o dwa lata. Akurat juniorów mamy naprawdę przyzwoitych.
|
Mój błąd.
Juniorow mamy przyzwoitych, pokazują to choćby wyniki w CLJ ale 99% z nich nie zrobi kariery w pierwszym zespole bez wcześniejszego ogrania na poziomie I/II ligi.
W zasadzie nie przypominam sobie takiego przypadku u nas w ostatnich 15 latach, gdzie ktoś dawał jakość w pierwszym zespole i obyło się bez wypożyczenia. Chyba tylko Uryga, a i tak nie do końca, bo jakość była dyskusyjna.