Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 03.03.2019, 21:28
nero napisał(a):Wyświetl post
To przykre, że doczekaliśmy czasów w którym zarząd decyduję jakie flagi mogą wieszać kibice :(
Przykre to były wydarzenia z grudnia/stycznia, a wyjazd do Pcimia Wielkiego w sierpniu byłby dopiero przykry.
Odpowiedz cytując