Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 03.03.2019, 21:22
Przeciez wszedzie sa kumaci,Ogryzek czy myslisz ze o ty nie wiemy?
Tu chodzi o to ze wydarzenia listopad/grudzien/styczen pokazaly ze Ci nasi kumaci posuneli sie o duzo za daleko ,bo jakos nie slysze zeby ekipa z Legii wydoila klub na skraj bankructwa
i po tych wydarzeniach klub ma im w czyms ustępować jak dzis?no way,pozatym niektore z flag napewno mogly zawisnać .a doping mogl byc,zreszta byl I brawa dla narożnika!czyli dawnych bywalcow C.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując