|
Przeciez wszedzie sa kumaci,Ogryzek czy myslisz ze o ty nie wiemy?
Tu chodzi o to ze wydarzenia listopad/grudzien/styczen pokazaly ze Ci nasi kumaci posuneli sie o duzo za daleko ,bo jakos nie slysze zeby ekipa z Legii wydoila klub na skraj bankructwa
i po tych wydarzeniach klub ma im w czyms ustępować jak dzis?no way,pozatym niektore z flag napewno mogly zawisnać .a doping mogl byc,zreszta byl I brawa dla narożnika!czyli dawnych bywalcow C.
|