bódyń napisał(a):

Niektorzy chyba uwazaja, ze rekin a nie Biala Gwiazda jest symbolem Wisly.
I niech ktos powie: jakich flag zabroniono wywieszac!
|
Nikt tego nie powie, bo wie że będzie to kompromitacja tylko dla jednej strony.
Postów takich jak Pana @stanka nawet ciężko skomentować.