Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 03.03.2019, 21:20
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Niektorzy chyba uwazaja, ze rekin a nie Biala Gwiazda jest symbolem Wisly.


I niech ktos powie: jakich flag zabroniono wywieszac!
Nikt tego nie powie, bo wie że będzie to kompromitacja tylko dla jednej strony.

Postów takich jak Pana @stanka nawet ciężko skomentować.
Odpowiedz cytując