|
Ale co wy macie problem do ultrasów? Przecież też macie ręce i macie gardła, wyp**dalaj jeden z drugim na gniazdo i prowadź doping, ktoś zabronił? Napisali tylko że nie będą ONI prowadzić dopingu, skoro grupy kibicowskie są wszędzie tylko nie na C to czemu nie prowadzicie dopingu? Dzisiejszy doping był gorszy od 100 Pogoni, co chwila bluzgi na sędziego czy derbowego rywala, przestoje bo wynik zły
|