Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 03.03.2019, 19:51
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
W temacie dopingu to czy ktoś bardziej kumaty w tych tematach może napisać o co poszło?
Ultras chciał kibicować w 4 lidze i nie wyszło?
Wisła nie zgodziła się na flagę Sharks i w związku z tym grupy powiedziały że żadnych innych flag nie wywieszają i nie będzie też dopingu.

Ich post na FB to pokaz kłamstw.
Odpowiedz cytując