pepe72 napisał(a):

W temacie dopingu to czy ktoś bardziej kumaty w tych tematach może napisać o co poszło?
Ultras chciał kibicować w 4 lidze i nie wyszło?
|
Wisła nie zgodziła się na flagę Sharks i w związku z tym grupy powiedziały że żadnych innych flag nie wywieszają i nie będzie też dopingu.
Ich post na FB to pokaz kłamstw.