Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 03.03.2019, 19:06
Na świeżo po meczu :



1. Jak się nie strzela to piłka sama nie wpadnie do bramki.
2. Jest nadzieja na zgranie tej ekipy i poprawę gry, widać że powoli tworzą się jakieś automatyzmy
3. Czy Plewka robi coś innego poza chowaniem się za przeciwnikami i kryciem na 10-metrowy radar?

4. Vukan się nie boi grać i strzelać
5. Lis gra na czas nawet jak przegrywamy i za każdym razem czeka z wybiciem
7. Marciniak uj.

8. Drygas uj.

9. Doping bardzo średni
Odpowiedz cytując