|
Na świeżo po meczu :
1. Jak się nie strzela to piłka sama nie wpadnie do bramki.
2. Jest nadzieja na zgranie tej ekipy i poprawę gry, widać że powoli tworzą się jakieś automatyzmy
3. Czy Plewka robi coś innego poza chowaniem się za przeciwnikami i kryciem na 10-metrowy radar?
4. Vukan się nie boi grać i strzelać
5. Lis gra na czas nawet jak przegrywamy i za każdym razem czeka z wybiciem
7. Marciniak uj.
8. Drygas uj.
9. Doping bardzo średni
|