|
Nie bardzo rozumiem posty o dobrej grze Wisły.
Jak dla mnie Pogoń była o klasę lepsza, wynik nie odzwierciedla tego, co było na boisku. Na dzień dzisiejszy jesteśmy mocnym kandydatem do spadku, mamy bardzo mało argumentów i gramy bez bramkarza. Z perspektywy rodzinnego Lis mógł zachować się lepiej.
Powodów do optymizmu nie ma zbyt wielu-Pogon przestała grać po 3 bramce, stąd lepsza postawa naszych.
Nie odmawiam ambicji ani zaangazowania, brakuje po prostu potencjału.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|