Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84662
Stary 02.03.2019, 17:34
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
mimo wszystko transfer ma prawo budzic optymizm i to spory

bramkostrzelny młody Polak , w orbice zainteresowań kadry młodzieżowej

dawno tego u nas nie grali


(co nie znaczy ze jest gwarancja odpalenia)
Ten transfer jest bardzo dobry, nie sądzę żeby ktokolwiek miał coś przeciw. Chodzi tylko o to żeby tonować nastroje, bo on nie musi wypalić już teraz (raczej małe szanse). Być może wejdzie na 10-15 minut, nic nie zrobi - dobrze żeby wtedy niektórzy frustraci którym się od dawna żółć ulewa nie zaczęli mu cisnąć że jest drewniany i nic z niego nie będzie.
Chłopaka czeka gigantyczny przeskok, kibicuję mu żeby jak najszybciej się odnalazł w naszej ekstraklasie.

Jeżeli jego talent szybko eksploduje to super, nic tylko się cieszyć jeżeli chłopak powtórzy drogę Kuby Błaszczykowskiego i za rok, dwa będzie szalał w Bundeslidze.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.03.2019 o godz. 17:38.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując