Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

mimo wszystko transfer ma prawo budzic optymizm i to spory
bramkostrzelny młody Polak , w orbice zainteresowań kadry młodzieżowej
dawno tego u nas nie grali 
(co nie znaczy ze jest gwarancja odpalenia)
|
Ten transfer jest bardzo dobry, nie sądzę żeby ktokolwiek miał coś przeciw. Chodzi tylko o to żeby tonować nastroje, bo on nie musi wypalić już teraz (raczej małe szanse). Być może wejdzie na 10-15 minut, nic nie zrobi - dobrze żeby wtedy niektórzy frustraci którym się od dawna żółć ulewa nie zaczęli mu cisnąć że jest drewniany i nic z niego nie będzie.
Chłopaka czeka gigantyczny przeskok, kibicuję mu żeby jak najszybciej się odnalazł w naszej ekstraklasie.
Jeżeli jego talent szybko eksploduje to super, nic tylko się cieszyć jeżeli chłopak powtórzy drogę Kuby Błaszczykowskiego i za rok, dwa będzie szalał w Bundeslidze.