Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20020
Stary 02.03.2019, 15:20
Jeśli dobrze pamiętam to klub bądź stowarzyszenie ma obowiązek zgłosić policji wyjazd grupy zorganizowanej. Natomiast zazwyczaj nie ma przymusu żeby w tej grupie uczestniczyć i można probowac jechać bez wahadła.
Odpowiedz cytując