Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20019
Stary 02.03.2019, 15:14
A w czym przeszkadza eskorta policji? Nie wiem, stary i głupi jestem - trochę nie ogarniam. Ja tam bym chciał mieć zawsze eskortę policji jak jadę gdziekolwiek i muszę mijać te biedagolfy i inne astry... A tak na poważnie: nie macie innych problemów? Od dobrobytu w postaci "Wisła dalej w ekstraklasie" już się całkiem we łbach pojeb.... ?
Odpowiedz cytując