Now napisał(a):

Ale niektórzy z was mają w bani nasrane. ....a nie jeden wspiera klub, kupił karnet, kupił gadżety Wiślackie, wpłacił na socios ale też chce jechać na wyjazd, co wy porównujecie jedno z drugim. Klub zamiast powołać nowe stowarzyszenie kibiców które by się zajmowało wyjazdami daje oświadczenie że ze względu na bezpieczeństwo zbiórka bedzie pod stadionem i pojedziemy w eskorcie policji, no ....a mać nic dziwnego że większość Polski robi z Wisły beke i porównuje nas z niecieczą czy podbeskidziem
|
Już to pisałem - kupując bilet na wyjazd nie ma przymusu stawiania się na parkingu i wyjazdu w asyście policji (swoją drogą w zasadzie zawsze masz ogon

).