Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

beke to ja mam z nierozumiejących ironii
brylant wita Cie w klubie
|
Nie wiem gdzie tu widzisz ironię?
Gdybyś to Ty napisał to jeszcze bym się zastanawiał, czy nie ma ukrytej ironii, ale tu nie ma nad czym. To zwykła niewiedza.