Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20017
Stary 02.03.2019, 14:05
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
beke to ja mam z nierozumiejących ironii

brylant wita Cie w klubie
Nie wiem gdzie tu widzisz ironię?

Gdybyś to Ty napisał to jeszcze bym się zastanawiał, czy nie ma ukrytej ironii, ale tu nie ma nad czym. To zwykła niewiedza.
Ostatnio edytowane przez heoij : 02.03.2019 o godz. 14:12.
Odpowiedz cytując