Wyświetl pojedynczy post
Now
Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20012
Stary 02.03.2019, 11:38
Ale niektórzy z was mają w bani nasrane. ....a nie jeden wspiera klub, kupił karnet, kupił gadżety Wiślackie, wpłacił na socios ale też chce jechać na wyjazd, co wy porównujecie jedno z drugim. Klub zamiast powołać nowe stowarzyszenie kibiców które by się zajmowało wyjazdami daje oświadczenie że ze względu na bezpieczeństwo zbiórka bedzie pod stadionem i pojedziemy w eskorcie policji, no ....a mać nic dziwnego że większość Polski robi z Wisły beke i porównuje nas z niecieczą czy podbeskidziem
Odpowiedz cytując