Temat
:
W 2019 roku kupię karnet na Wisłę!
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
Od: 12.2009
Offline
#
139
01.03.2019, 21:16
Rekord Ekstraklasy z 2011 roku coraz bliżej- 15 056- Poznań. Może uda się go pobić przed meczem z Pogonią?
Pięknie byłoby przed każdym meczem na Reymonta sprzedawać powyżej 20 tys. do końca rundy
Ostatnio edytowane przez heoij : 01.03.2019 o godz. 21:30.
heoij
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do heoij
Znajdź inne posty napisane przez heoij