wolfy napisał(a):

|
Nie ma co liczyć że z marszu wejdzie w ligę, przeskok jest gigantyczny, ale to dobry transfer "na przyszłość". Chociaż pewnie złapie minuty w tym sezonie.
|
Ten gigantyczny przeskok to zdaje się mieć już 3 czy 4 piłkarzy z pierwszego składu. Balicki jeśli "wejdzie z buta" to nawet będzie miał łatwiej. Tym bardziej że na razie konieczności konkurenci do składu za wysoko poprzeczki nie stawiają
Transfer też dobry pod katem wymogu juniora w przyszłym sezonie.