Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84654
Stary 28.02.2019, 22:45
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie ma co liczyć że z marszu wejdzie w ligę, przeskok jest gigantyczny, ale to dobry transfer "na przyszłość". Chociaż pewnie złapie minuty w tym sezonie.
Ten gigantyczny przeskok to zdaje się mieć już 3 czy 4 piłkarzy z pierwszego składu. Balicki jeśli "wejdzie z buta" to nawet będzie miał łatwiej. Tym bardziej że na razie konieczności konkurenci do składu za wysoko poprzeczki nie stawiają
Transfer też dobry pod katem wymogu juniora w przyszłym sezonie.
Odpowiedz cytując