|
Tak sobie zobaczyłem statystyki Brleka z Lugano:
- w lidze - 18 spotkań, 0 goli, 0 asyst - rzadko gra po 90 minut, na ogół zdejmowany w drugiej połowie, albo wchodzący z ławki
- w pucharze 3 spotkania, 0 goli i jedna asysta.
Chyba z sympatycznego Petera nic już nie będzie, normalnie napisałbym, że "dobrze, żę chociaż zarobiliśmy na nim trochę", ale w sumie nie wiemy do kogo i kiedy owa kasa trafiła.
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|