Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84651
Stary 28.02.2019, 20:18
Artur Balicki na "dzień dobry" dostał laurkę:
http://weszlo.com/2019/02/28/wisla-s...wego-mieciela/

Tam są też dwa jego gole strzelone przewrotką.

weszlo.com napisał(a):
(...)
Balicki to zawodnik, który ma nad czym pracować. Zdarzają mu się bardzo duże wahania formy. Trudno też orzec, czy fizycznie jest gotowy na to, by już, teraz, zaraz, wydatnie wspomóc Wisłę w ekstraklasowej walce. On sam na to liczy, mając nadzieję, że transfer przybliży go do młodzieżowego mundialu. Do tej pory nie otrzymał żadnego powołania od Jacka Magiery.

Nawet jeśli się nie uda, to instynkt, technika, koordynacja i brak strachu przed szukaniem gola w nieoczywisty sposób tworzą przyzwoitą bazę. W Wiśle trafi pod skrzydła Błaszczykowskiego czy Wasilewskiego, będzie miał go kto poprowadzić we właściwym kierunku, a jak się przyłoży ucho gdzie trzeba, to słychać, że czego jak czego, ale determinacji i chęci podporządkowania się karierze Balickiemu nie brakuje.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując