|
Co mnie najbardziej cieszy to wygląda, że zarządzanie idp wraca do normy. Zdrowe podstawy - to najważniejsze.
A reszta - PRZYJDZIE! Prędzej czy później.
I ten młody napastnik - Polak. Przecież tak chcieliśmy. Młodzi zdolni. Do boju. Z szansą na odsprzedaż.
|