Coglin napisał(a):

|
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że najbardziej zacietrzewieni i rzucający jadem są fanatyczni zwolennicy obecnego zarządu. Co widać np. po wpisach powyżej. Wystarczy napisać byle pierdółkę nie po binarnej linii i już chcą zagryźć człowieka.
|
Skoro dla wielu osób wydarzenia z końca roku 2018 i początku stycznia są już odległa przeszłośc to trudno się dziwić że nie traktuje się ich poważnie.
Ja, jak i wielu moich znajomych byliśmy początkiem roku pogodzeni z końcem Wisły. Ba, nie znałem osoby która widziała ratunek
Docencie to, naprawdę.