krysztal napisał(a):

Przepraszam to juz nie wolno mieć własnego zdania?Jak to kogoś zaspokoi to proszę powiedzieć tylko jak można wpłacać składkę nie zapisując się do stowarzyszenia.Wpłacę .Tyle jeśli chodzi o Socios i pewne osoby.
To natomiast co obserwujemy teraz wokół klubu to subtelne podkopywanie pozycji BKJ .
|
Ze strony Socios:
Cytat:
Darowizna
Darowiznę można opłacać przelewem na konto Stowarzyszenia Socios Wisła Kraków:
64 1600 1013 1874 7642 1000 0003.
Pamiętaj, że płacąc poprzez PayPal Twoja wpłata jest pomniejszana o prowizję, którą Stowarzyszenie Socios Wisła Kraków musi uiścić. Dlatego rozważ inne formy płatności, jak korzystanie z usługi zewnętrznego operatora płatności, np. Transferwise.
Udostępniamy także możliwość wpłaty darowizny na rzecz Stowarzyszenia Socios Wisła Kraków poprzez Paypal.
W celu dokonania jednorazowej zapłaty darowizny nie jest niezbędne posiadanie konta PayPal.
|
Jeżeli PayPal jest problemem to zawsze można kupić jeden bilet więcej albo klubowy gadżet... efekt ten sam.