Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19996
Stary 28.02.2019, 12:26
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam to juz nie wolno mieć własnego zdania?Jak to kogoś zaspokoi to proszę powiedzieć tylko jak można wpłacać składkę nie zapisując się do stowarzyszenia.Wpłacę .Tyle jeśli chodzi o Socios i pewne osoby.
To natomiast co obserwujemy teraz wokół klubu to subtelne podkopywanie pozycji BKJ .
Ze strony Socios:

Cytat:
Darowizna
Darowiznę można opłacać przelewem na konto Stowarzyszenia Socios Wisła Kraków:

64 1600 1013 1874 7642 1000 0003.

Pamiętaj, że płacąc poprzez PayPal Twoja wpłata jest pomniejszana o prowizję, którą Stowarzyszenie Socios Wisła Kraków musi uiścić. Dlatego rozważ inne formy płatności, jak korzystanie z usługi zewnętrznego operatora płatności, np. Transferwise.

Udostępniamy także możliwość wpłaty darowizny na rzecz Stowarzyszenia Socios Wisła Kraków poprzez Paypal.

W celu dokonania jednorazowej zapłaty darowizny nie jest niezbędne posiadanie konta PayPal.
Jeżeli PayPal jest problemem to zawsze można kupić jeden bilet więcej albo klubowy gadżet... efekt ten sam.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując