|
Przepraszam to juz nie wolno mieć własnego zdania?Jak to kogoś zaspokoi to proszę powiedzieć tylko jak można wpłacać składkę nie zapisując się do stowarzyszenia.Wpłacę .Tyle jeśli chodzi o Socios i pewne osoby.
To natomiast co obserwujemy teraz wokół klubu to subtelne podkopywanie pozycji BKJ .
|