|
Dokładnie, te wszystkie stowarzyszenia i grupy niech pokażą przysłowiowe "cyce", co zrobili w momencie gdy klub popadał w niebyt, co zrobiło Socios to widać jak na dłoni.
Pokarzcie liczby jak wsparliście ukochany klub w momencie totalnej padaki wtedy pogadamy, jeśli nie macie co pokazać to sugeruję milczeć i się nie ośmieszać zamiast publikować jakieś żale i roszczenia.
|