Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84645
Stary 28.02.2019, 11:40
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A wiesz że wartość praw medialnych w nowym rozdaniu usytuluje nasza ekstraklapie w top10 w Europie? A które miejsce mamy w rankingu uefa? 25
Skończymy z mitem biednej ligi. Nasze problemy już dawno uciekły z aspektu finansowego do aspektu zarządzania oraz organizacji.
Co z tego, że top 10 jak różnica nadal jest kolosalna, a przychody z innych źródeł mizerne? Kwoty transferowe jakimi operuje się polskiej lidze są żałosne. Jako liga nie jesteśmy w stanie zachęcić do pozostania ani pozyskiwać zawodników na wysokim poziomie. Aspekt finansowy dalej decyduje.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując