Karherop napisał(a):

A wiesz że wartość praw medialnych w nowym rozdaniu usytuluje nasza ekstraklapie w top10 w Europie? A które miejsce mamy w rankingu uefa? 25
Skończymy z mitem biednej ligi. Nasze problemy już dawno uciekły z aspektu finansowego do aspektu zarządzania oraz organizacji.
|
Co z tego, że top 10 jak różnica nadal jest kolosalna, a przychody z innych źródeł mizerne? Kwoty transferowe jakimi operuje się polskiej lidze są żałosne. Jako liga nie jesteśmy w stanie zachęcić do pozostania ani pozyskiwać zawodników na wysokim poziomie. Aspekt finansowy dalej decyduje.