Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84642
Stary 28.02.2019, 10:57
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Simone,
jednak zastanawiajace jest, ze rezygnujemy z zawodnikow, ktorych sami wypatrywalismy (moze poza Pena) i na ktorych znalazlo sie finansowanie zewnetrzne, ktore klubu by nie obciazylo.
Brak transferu Peny... mysle ze tutaj zadzialala inna kwestia. Stolarczyk nie chcial czarnej owcy w szatni, ktora bedzie psula atmosfere, bo bez zjednocznej szatni nie bedzie wynikow w zadnym klubie.
a to Pena juz zepsuł atmosferę? Czym to zrobił ?

rezygnujemy z zawodników bo istnieje nie przeszli testów medycznych, co w tym jest zastanawiającego?
Rozumiem ze jak widzisz fure uzywaną w komisie itp, to kupujesz od razu i nie jedziesz z nia na stacje diagnostyczną?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując