Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19989
Stary 28.02.2019, 09:59
szprotson napisał(a):Wyświetl post
biorac pod uwage ile bylo o te bilety jadu, spodizewam sie ze bilety rozejdą sie jak świeże pączki
Wręcz należy tego oczekiwać. Skoro był to priorytetowy dla klubu/kibiców temat to nie wyobrażam sobie czego innego.
Odpowiedz cytując