|
Simone,
jednak zastanawiajace jest, ze rezygnujemy z zawodnikow, ktorych sami wypatrywalismy (moze poza Pena) i na ktorych znalazlo sie finansowanie zewnetrzne, ktore klubu by nie obciazylo.
Brak transferu Peny... mysle ze tutaj zadzialala inna kwestia. Stolarczyk nie chcial czarnej owcy w szatni, ktora bedzie psula atmosfere, bo bez zjednocznej szatni nie bedzie wynikow w zadnym klubie.
|