krysztal napisał(a):
|
Właśnie dlatego do Socios się nie zapisuje,bo są tam takie mądrale jak wieśniak czy serek.I myślę,że nie tylko mnie to odpycha od tego stowarzyszenia
|
CZY TY TO NAPRAWDĘ NAPISAŁEŚ


?



SERIO


I NAPRAWDĘ TAK MYŚLISZ?



Ahahahahahhahahahahaha. No kolego to dałeś w czambo konkretnie. Nie przystąpię do stowarzyszenia, bo nie lubię dwóch z 1600 ludzi, którzy w nim są



Nie no samozaoranie poziom over 9000

Szczerze, ja wiem, że nie przystąpiłeś bo :
- szkoda Ci kasy
- nie wystarczająco Ci zależy
I tyle. Cała reszta wymówek jest po prostu żenująca. Chociaż czytałem tu już dużo lepsze niż to co napisałeś w tym cytacie. Rozjebałeś tym cytatem system, rozbiłeś bank, .......nąłeś jak łysy grzywką o kant kuli. Oddałeś skok ze spadochronu bez spadochronu. Generalnie zasłużyłeś, żeby twoją wypowiedź sobie zachować. Nie wiem, może nowa stopka


