Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19983
Stary 27.02.2019, 23:58
krysztal napisał(a):
Właśnie dlatego do Socios się nie zapisuje,bo są tam takie mądrale jak wieśniak czy serek.I myślę,że nie tylko mnie to odpycha od tego stowarzyszenia

CZY TY TO NAPRAWDĘ NAPISAŁEŚ? SERIO I NAPRAWDĘ TAK MYŚLISZ?


Ahahahahahhahahahahaha. No kolego to dałeś w czambo konkretnie. Nie przystąpię do stowarzyszenia, bo nie lubię dwóch z 1600 ludzi, którzy w nim są


Nie no samozaoranie poziom over 9000


Szczerze, ja wiem, że nie przystąpiłeś bo :
- szkoda Ci kasy
- nie wystarczająco Ci zależy

I tyle. Cała reszta wymówek jest po prostu żenująca. Chociaż czytałem tu już dużo lepsze niż to co napisałeś w tym cytacie. Rozjebałeś tym cytatem system, rozbiłeś bank, .......nąłeś jak łysy grzywką o kant kuli. Oddałeś skok ze spadochronu bez spadochronu. Generalnie zasłużyłeś, żeby twoją wypowiedź sobie zachować. Nie wiem, może nowa stopka
Odpowiedz cytując