Ma_niek napisał(a):

|
Meksykanin podobno już spakowany i wyjeżdża. Gramy tym co mamy
|
No nic , zostało nam 7 meczów o wysoką stawkę a później prawdopodobnie 7 sparingów. Zakładam że nie awansujemy do 8, ale przewaga nad strefą spadkową będzie tak duża że nie będzie szans na spadek.