Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
Od: 12.2018
Offline
#
84633
27.02.2019, 22:33
skarabeus
napisał(a):
Hmmm...
Ten obronca - oblal testy medyczne.
Ok, zdarza sie.
Tijanic - oblal testy medyczne lub wedle Twoich slow byla lepsza opcja na transfer.
Pena - ktory mial byc lepsza opcja podobno juz w drodze do domu.
Podpisalismy jak na razie tylko Kumaha, ktory w grudniu moze wrocic do domu i nie obciaza klubu w zaden sposob finansowo.
I na testach jest Kongijczyk, ktory jesli zostanie to na podobnej zasadzie jak Kumah
Poza tym przyszli z umowami do konca sezonu - Peszko Burliga i Blaszczykowski.
Klemenz do 30.06.2020 roku.
Jak widac 1 (slownie JEDEN) transfer wiazacy na dluzej niz pol roku
Ale to ja gadam bzdury
Zapomniałeś - Savicevic do 30.06.2021... oby okazał się świetny tak jak i Kumah.
Bo mamy słabą kadrę zwłaszcza w ofensywie.
doktor granat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do doktor granat
Znajdź inne posty napisane przez doktor granat