Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
SONNE
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Offline
#
19975
27.02.2019, 20:49
krysztal
napisał(a):
Właśnie dlatego do Socios się nie zapisuje,bo są tam takie mądrale jak wieśniak czy serek.I myślę,że nie tylko mnie to odpycha od tego stowarzyszenia
No popatrz a mnie akurat takie mądrale zachęciły do zapisania się do Socios.
SONNE
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SONNE
Znajdź inne posty napisane przez SONNE