Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19974
Stary 27.02.2019, 20:48
O, jeszcze watku socios brakowalo. W socios sa takie madrale jak serek, wiesniak, witek, krolewski Jaroslaw, Gowin, przewodniczacy PO na Malopolske i wiele innych osob. Sa lewaki, sa prawaki. Sa pracujacy fizycznie i sa pracujacy umyslowo. Wszyskich laczy jeden cel - dobro Wisly i to jest w tym najpiekniejsze. Dobranoc.
Odpowiedz cytując