Karherop napisał(a):

|
Nasze problemy już dawno uciekły z aspektu finansowego do aspektu zarządzania oraz organizacji.
|
Świetnie to pokazuje 7egia która za rządów "biedaka" Leśnodorskiego grała w LM a mając "bogatego" właściciela jest pośmiewiskiem tej ligi.
Świetnie to pokazuje Pogoń która powoli staje się.coraz mocniejszym klubem z solidnymi fundamentami.
Świetnie to pokazuje Jagiellonia która od lat nie ma takich funduszy jak czołówka ligi a jednak w piłkarsko w tej czołówce jest.
Świetnie to pokazuje Wisła w tym roku gdzie w ciągu misiąca dało się uzbierać ponad 10 mln zł na działalność.
W tej lidze nie trzeba milionów tak jak to wykładał Cupiał. W tej lidzę trzeba mieć łeb na karku.