Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84628
Stary 27.02.2019, 15:03
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nasze problemy już dawno uciekły z aspektu finansowego do aspektu zarządzania oraz organizacji.
Świetnie to pokazuje 7egia która za rządów "biedaka" Leśnodorskiego grała w LM a mając "bogatego" właściciela jest pośmiewiskiem tej ligi.
Świetnie to pokazuje Pogoń która powoli staje się.coraz mocniejszym klubem z solidnymi fundamentami.
Świetnie to pokazuje Jagiellonia która od lat nie ma takich funduszy jak czołówka ligi a jednak w piłkarsko w tej czołówce jest.

Świetnie to pokazuje Wisła w tym roku gdzie w ciągu misiąca dało się uzbierać ponad 10 mln zł na działalność.


W tej lidze nie trzeba milionów tak jak to wykładał Cupiał. W tej lidzę trzeba mieć łeb na karku.
Odpowiedz cytując