Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84627
Stary 27.02.2019, 14:06
Arked napisał(a):Wyświetl post
Liga polska jest profesjonalna pełną gębą. To, że jest słaba to inny temat. Jednym z powodów jest fakt, że nasze kluby są potwornie biedne w porównaniu do zagranicznych rywali, w którąkolwiek stronę świata by nie spojrzeć.
A wiesz że wartość praw medialnych w nowym rozdaniu usytuluje nasza ekstraklapie w top10 w Europie? A które miejsce mamy w rankingu uefa? 25
Skończymy z mitem biednej ligi. Nasze problemy już dawno uciekły z aspektu finansowego do aspektu zarządzania oraz organizacji.
Odpowiedz cytując