Arked napisał(a):

|
Liga polska jest profesjonalna pełną gębą. To, że jest słaba to inny temat. Jednym z powodów jest fakt, że nasze kluby są potwornie biedne w porównaniu do zagranicznych rywali, w którąkolwiek stronę świata by nie spojrzeć.
|
A wiesz że wartość praw medialnych w nowym rozdaniu usytuluje nasza ekstraklapie w top10 w Europie? A które miejsce mamy w rankingu uefa? 25
Skończymy z mitem biednej ligi. Nasze problemy już dawno uciekły z aspektu finansowego do aspektu zarządzania oraz organizacji.