|
Liga polska jest profesjonalna pełną gębą. To, że jest słaba to inny temat. Jednym z powodów jest fakt, że nasze kluby są potwornie biedne w porównaniu do zagranicznych rywali, w którąkolwiek stronę świata by nie spojrzeć.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|