Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84623
Stary 26.02.2019, 13:52
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
jestem zszokowany kwotą, którą tu widzę... 140 tys. euro za wypożyczenie na 4 miechy?! w zasadzie nawet 3?! grajek jest tak swietny czy ktoś nie wie co robić z kasą?
Przekalibruj sobie myślenie. W profesjonalnej piłce za 140 tys. Euro nie kupisz juniora z kulawą nogą.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując