doktor granat napisał(a):

|
jestem zszokowany kwotą, którą tu widzę... 140 tys. euro za wypożyczenie na 4 miechy?! w zasadzie nawet 3?! grajek jest tak swietny czy ktoś nie wie co robić z kasą?
|
Przekalibruj sobie myślenie. W profesjonalnej piłce za 140 tys. Euro nie kupisz juniora z kulawą nogą.