Wyświetl pojedynczy post
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19910
Stary 26.02.2019, 12:52
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Wreszcie zaczyna być normalnie. Szkoda, że zabrakło cierpliwości, determinacji, rozsądku za Bednarza. Historia potoczyłaby się zapewne kompletnie inaczej.

Widać, że tuby propagandowe z przeszłości nadal nie milkną. To zastanawiające.

Nie było innego chętnego na klub poza obecną trójką: Błaszczykowskim, Królewskim, Jażdżyńskim. NIE BYŁO. Wszystko inne jest kłamstwem. Pytanie po co niektórzy kłamią?

Ktoś pytał- jak śledztwo. Odpowiadam: śledztwo ma się bardzo dobrze. Mit honoru w środowisku kibicowskim .......nie z hukiem, nie tylko w Krakowie. Papier nie kłamie, wszystkie zebrane dokumenty i dowody również. Kanarek pięknie śpiewa.
Zastanawiające jest to,że Ty pojawiasz się kolejny raz w trakcie jakiś brudnych rozgrywek - już pisałem o tym przy akcji z Vana Ly. Pamiętasz jak popierałeś fantaste Filipskiego? Może to Ty jesteś tą tuba, która ma coś do ugrania?
Odpowiedz cytując