|
Wreszcie zaczyna być normalnie. Szkoda, że zabrakło cierpliwości, determinacji, rozsądku za Bednarza. Historia potoczyłaby się zapewne kompletnie inaczej.
Widać, że tuby propagandowe z przeszłości nadal nie milkną. To zastanawiające.
Nie było innego chętnego na klub poza obecną trójką: Błaszczykowskim, Królewskim, Jażdżyńskim. NIE BYŁO. Wszystko inne jest kłamstwem. Pytanie po co niektórzy kłamią?
Ktoś pytał- jak śledztwo. Odpowiadam: śledztwo ma się bardzo dobrze. Mit honoru w środowisku kibicowskim .......nie z hukiem, nie tylko w Krakowie. Papier nie kłamie, wszystkie zebrane dokumenty i dowody również. Kanarek pięknie śpiewa.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 26.02.2019 o godz. 12:14.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
|