Levis88 napisał(a):

|
Tak na poważnie to nie każdy członek jest z Krakowa czy okolic i czasem jest problem żeby się zjawić na spotkaniu i zapytać. Poważnie!
|
To przed meczem podejsc do stoiska?
Karherop napisał(a):

A Ty co, rzecznik prasowy? 
Niech się zainteresowani wypowiedzą.
|
Wujek Dobra Rada

zawsze lepiej poznac osobiscie jak sie komus chce