|
Starzy Bywalcy napisał(a):
...Dziś wszyscy oglądamy mecze wyjazdowe w telewizji i nikt nie wykazuje zainteresowania, żeby ten stan rzeczy zmienić. Spotkanie w tej sprawie z prezesem Rafałem Wisłockim, na które byliśmy umówieni, nie doszło do skutku...
Mogli napisać dlaczego nie doszło do skutku.
|