serek.c2 napisał(a):

|
Starzy Bywalcy zostali odcięci od kasy?
|
Tak wynika z ich oświadczenia. Napisali przecież jasno i wyraźnie że ich akcje miały miejsce również dzięki pieniądzom ze Stowarzyszenia Kibiców.
Coś się nie zgadza?
To że na FB wspierali Miśka i WSH to chyba również fakt. Prawda?