Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19893
Stary 26.02.2019, 10:57
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Starzy Bywalcy zostali odcięci od kasy?
Tak wynika z ich oświadczenia. Napisali przecież jasno i wyraźnie że ich akcje miały miejsce również dzięki pieniądzom ze Stowarzyszenia Kibiców.
Coś się nie zgadza?
To że na FB wspierali Miśka i WSH to chyba również fakt. Prawda?

Odpowiedz cytując