Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19890
Stary 26.02.2019, 10:50
To oświadczenie jest dramatyczne .
Skomentuje to tylko tak, gdyby Panowie Wisłocki, Królewski, Lesnadorski i reszta prezentowali takie podejście do negocjacji jak owe stowarzyszenie to Wisły już dawno by nie było.

Ciągle slysze że problemem jest brak wyjazdów.. to do cholery kiedy ktoś weźmie odpowiedzialnośc za organizację, grupę itd skoro to takie proste wedle wielu osob.
Piłeczka nie jest po stronie Wislockiego i warto aby w końcu to dotarło...
Odpowiedz cytując